Як купити валюту в Приват24 онлайн?

Як купити або продати валюту в Приват24

Ще у вересні 2017 року, тоді вже державний ПриватБанк, заблокував можливість обмінювати гривню на іноземні валюти через Приват24. Це було зроблено у зв’язку з вимогою законодавства України здійснювати безготівкові валютно-обмінні операції виключно через Міжбанківський валютний ринок.

Продати валюту з валютних карт все таки можна було онлайн в робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом на момент проведення операції. Але для покупок в інтернеті важлива можливість покупки, а не продажі валюти.Купити продати долар євро в приват24

ПриватБанк знову запускає послугу онлайн-обміну валют у Приват24 з 00:01 7 лютого 2019 року. Послуга буде доступна через інтернет-банк Приват24, мобільний додаток Privat24 і сервіс безготівкового обміну валют у терміналах самообслуговування.

Для того щоб мати можливість обмінювати валюту, вам потрібно мати валютну картку. Вона може бути віртуальна інтернет картка або пластикова картка для розрахунків.

Для того щоб обміняти валюту (купити або придбати), потрібно відкрити Приват24 в браузері або смартфоні. Тиснемо Усі послуги -> Переказ коштів між Вашими рахунками – Вибираємо з якої картки знімаємо кошти для обміну. Гривнева – Доларова чи Доларова – Гривнева (також можуть бути інші валюти). Вказуємо суму і тиснемо продовжити. І вже за кілька секунд валюта з’явиться на вашій валютній картці.

Тепер не потрібно тратити купу часу щоб бігти в обмінник купувати валюту і закидати її на картку, тепер все онлайн.

One thought on “Як купити валюту в Приват24 онлайн?

  1. Пробував купити валюту у приват24, дійсно працює, але трохи розчарований. Купував одну суму, а реально нарахувалась інша. Я так зрозумів що комісія за операцію два рази нарахувалась, можливо баг, а можливо ні. Хотілось щоб сума яку купуєш так і приходила, а комісія нараховувалась окремо, а у Вас як? І взагалі спортився приват, після того як пішов з нього Дмитро. Наприклад, ще у минулому році багато юросіб змінили рахунки, а приват досі не підтягнув нові, приходиться мучитися щоб оплатити за послуги садка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *