Як купити залізничні квитки через інтернет. Інструкція

Нещодавно я писав історію, як я купував білети на поїзд через інтернет. Тепер розповім вам, як правильно купити білет. Цей процес не складний, треба тільки знати куди натискати.

Отже, ви вже вибрали для себе маршрут і знаєте на яких поїзд треба купувати квитки. Якщо ви це вже зробити приступаємо до купівля квитків.

1. Переходимо на сайт www.e-kvytok.com.ua.

2. Реєструємось. З правого боку, зверху є посилання Реєстрація, натискаємо. Читаємо угоду і ставимо галочку З умовами УГОДИ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ ознайомлений(а). Натискаємо кнопку Продовжити.

3. Відкрилася сторінка, яку вам потрібно заповнити.

Ідентифікатор користувача – може бути ваш нік, прізвище – латинськими літерами і не менше 5 літер.

Ім’я і Прізвище – введіть так, як вони вказані на банківській платіжній картці.

Електронна пошта – ваш email.

Після введення коду натискаємо кнопку Підтвердити.

4. Через деякий час ван на пошту прийде лист з ідентифікатором користувача і паролем для входу на сайт.

5. Авторизовуємося на сайті. З правого боку, зверху є посилання Вхід до системи, натискаємо. Водимо ідентифікатор і пароль.

6. Натискаємо на посилання Планування поїздки. Відкривається сторінка на якій водимо станції з якої відправляємося і до якої приїжджаємо. Вписуємо назву станції і натискаємо Знайти станцію. Вибираємо число відправлення. Натискаємо Наявність місць.

7. Якщо є вільпі місця, то буде запропоновано вибрати поїзд, вагон і місце. Щоб вибрати поїзд потрібно натиснути на № поїзда. Аналогічно вибираємо вагон. Щоб вибрати місце потрібно спочатку вибрати кількість місць (1), тип документа (2), кількість нижніх місць (3). Тоді на схемі вагано вибираємо на натискаємо на потрібні місця (4). Вільні місця зелені, зайняті – сірі. Всі інші функції можна вибирати за потребою.

8. Вибираємо спосіб оплати і натискаємо Оформлення документів. На цій сторінці перевірте введену інформацію. Для цього у вас є 15 хвилин 🙂 . Натискаємо Оплатити.

9. На новій сторінці вводимо дані про картку для оплати. Натискаємо Оплатити.

10. Через декілька секунд після успішного виконання оплати, на екрані комп’ютера автоматично відобразиться бланк замовлення на друк проїзних (перевізних) документів з унікальним номером Вашого замовлення.

Цей документ потрібно роздрукувати або переписати з нього номер замовлення та пред’явити його в автоматизовану залізничну квиткову касу.

Перелік та зміст замовлень, що були Вами зроблені, зберігаються на сторінці сайту Планування поїздки, кнопка Перегляд замовлень.

11. Тепер потрібно обміняти цей документ на білети. Ідемо в залізничну касу, пред’являємо надрукований документ і отримуємо білети.

Ось і вся процедура замовлення і отримання білетів. Якщо ви не змогли  оформити купівлю білетів через інтернет, то можливо у вас такж проблема як була і в мене, див. тут.

-= Постовий =-
Ви хочете схуднути? Тоді спробуйте диета с фруктами и молочными продуктами .

10 thoughts on “Як купити залізничні квитки через інтернет. Інструкція

  1. О, дякую! При нагоді, як їхатиму кудись, тепер буду користуватись таким способом замовлення квитків. Бо стояти у касах у наше століття комп’ютерів та електроніки якесь не альо))

  2. 1 – зле, що веби не діють.
    2 – з такою комісією як дре сайт…
    Поки що я відмовлюся від тієї послуги, до поки не станемо ми людьми…

  3. Та ну, воно то може й не було, але комісія була. Ще як тільки ввели цб систему, сайт відкрили – провели рекламу по ТВ, точніше новини провели антирекламу. Там комісія була біля 20 грн. Це сайт до речі не залізничний, а якогось ПП. тому й ціни такі на комісії

  4. Система цікава, але має величезний мінус — студентський квиток там не діє (а, якщо мені не зраджує пам’ять, це — знижка 50%)..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *