Як отримати кредитну картку?

Як отримати кредитну картку?

Зараз, напевно, важко знайти людину, у якої немає кредитної або зарплатної картки. Студенти отримують стипендії, працівник зарплату на картки. Після чого ви можете зняти потрібну вам суму.

Але якщо ви ніде не працюєте, або вам просто потрібна кредит картка, у вас виникає питання: Де взяти і як отримати кредитну картку?

Картку дуже зручно використовувати, наприклад, для взяття невеликих кредитів чи збереження деякої суми на картці для подальших розрахунків в магазинах чи інтернеті. Дуже часто в інтернеті розраховуються за послуги раскрутка сайта продвижение сайта, адже це досить зручно.

Зараз в кожному супермаркеті встановлено спеціальні термінали для розрахунку кредитними картками. Як на мене, це досить зручно. Також більшість інтернет-магазинів в інтернеті приймають оплату через картки.

Я використовую кредит картку від ПриватБанку, і вам раджу.

Особливості кредитки від ПриватБанку:

  • Безкоштовне оформлення
  • Немає комісії за оплату в магазинах
  • Немає комісії при поповненні картки
  • Можливість отримати бонуси за покупки
  • 1% комісії за зняття власних коштів та 4% – кредитних

Отримати кредитну картку від ПриватБанку дуже просто. Потрібно заповнити відповідні поля нижче або на сторінці для замовлення картки.

Ім’я:

Телефон:

Після натиснення кнопки “Замовити” до вас через декілька хвилин зателефонує працівник ПриватБанку і запитає чи дійсно ви хочете отримати кредитку. І попросить назвати деякі ваші дані. І вже на наступний день ви зможете забрати вашу картку.

One thought on “Як отримати кредитну картку?

  1. У мене теж стоїть така форма, за весь час подавали заявок багато, але “проканали” лише 1 чи 2 кредитки, за які я отримав по 14 грн 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *