Як почати майнінг на комп’ютері? NiceHash майнер.

Для того щоб почати добувати криптовалюту потрібний Майніг Риг. Це може бути майнінг-ферма (кілька об’єднаних відеокарт) чи домашній комп’ютер з достатньою потужністю.

Якщо у вас вже є потужності для майнінгу, ви новачок і не знаєте з чого почати, тоді пропоную розпочати з програми для майнінгу – NiceHash Miner.

Щоб розпочати роботу в NiceHash потрібно його завантажити з сайту –https://github.com/nicehash/NiceHashMinerLegacy/releases

Після відкриття програми почнуть завантажуватися майнери. Коли завантаження завершиться потрібно буде пройти бенчмарки для оцінки потужності вашого добування монет. Тривалість цього процесу залежить від потубності вашого обладнання (процесора чи відеокарти). Чим вони потужніші тим більше монет ви можете добувати.

Щоб отримувати гроші за роботу вашого Рига потрібно мати гаманець для Біткойнів (Bitcoin). Я користуюся і пропоную вам біржу EXMO. Простий інтерфейс, легкий обмін криптовалют в гривні, долари, євро. І ще один великий плюс – підтримка сайту розуміє українську мову :).

Коли ви створите гаманець на біржі, скопіюйте його адресу (має вигляд – 17QtZcBnd1BEfmLqszGXQRkr3XB2LPcGne) і вставте в поле Bitcoinадрес. Якщо ви ще не маєте гаманця і просто хочете протестувати потужність вашого комп’ютера, то можете використати гаманець, який я подав для прикладу вище.

Після цього вам потрібно всього натиснути на кнопку старт. І ваша фермочка почне приносити гроші :).

One thought on “Як почати майнінг на комп’ютері? NiceHash майнер.

  1. Pingback: Eхmо.com Створення гаманця для криптовалюти (біткойна, ефіріума) | Блог Black0wolF

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *