Як рівняни вболівали за збірну України. Євро 2012 в Рівному

Як рівняни вболівали за збірну України. Євро 2012 в Рівному.

Євро 2012 триває. У Рівному є облаштована фан-зона для вболівальників. Вона знаходиться в парку ім. Тараса Шевченка. На літній естраді встановлено полотно, на яке транслюється картинка з проектора.

Перший день Євро я провів у спорт барі з друзями. Також проходив парком, людей було дуже мало.

Вчора, як повідомляють місцеві ЗМІ, в рівненській фан-зоні, на грі Україна – Швеція, було надзвичайно людно. Не злякав вболівальників сильний дощ з вітром, який відбувся за деякий час до початку гри.

Перед початком матчу вболівальники зібралися щоб переглянути матч. Заспівали гімн. Але в призначений час трансляції так і не відбулося. Сталося це через великий вітер, який пошкодив антену перед матчем.

Нарешті, після тридцяти хвилинного очікування зображення таки з’явилося. Перший гол в матчі рівненських вболівальників не порадував. Однак, наступні два м’ячі, забиті Андрієм Шевченком викликали шквал емоцій.

Відео з рівненської фан-зони Євро 2012. Матч Україна – Швеція.

Після закінчення гри масові гуляння перемістилися з парку до центру міста. Вболівальник майже до часу ночі не покидали головного майдану Рівного. Вигукували футбольні гасла та співали Гімн України. Потім відбулася хода центральною вулицею міста.

Нічого подібного я ще не бачив у нашому місці. Зараз в інтернеті є декілька відео з цією ходою.

Якщо ви пропустили якусь гру Євро 2012, то ви завжди зможете прочитати огляд матчів Євро 2012 на сайті euroball.in.ua які пише мій знайомий. Там же можна дізнатися розклад трансляції Євро 2012.

Реклама: iPhone 5 ще не почали виготовляти, як вже можна зробити попереднє замовлення apple iphone 5 16gb цена та дізнатись більше про нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *