Як розібрати мишку A4Tech X7 або глючить коліщатко миші

Як розібрати мишку A4Tech X7 або глючить коліщатко миші

Вже більше року як я придбав ігрову мишку A4Tech X7. Купував спеціально для гри в Counter-Strike. Раніше я ще мав свій, досить популярний, ігровий сервер. Тому основна мета купівлі саме цієї миші була грав в Counter-Strike. В гру я вже не граю, але мишкою і досі користуюся.

Після, майже річного користування мишею, проявилася проблема – глючить колесико миші. Почав шукати інформацію про такий випадок. Виявляється, що це досить часта проблема в цієї моделі мишок.

Це можна виправити розібравши та почистивши її. Розібрати, як виявилося, не так і просто.

Як розбрати A4Tech X7? Є два гвинтика, один гвинтик ми бачимо з переду миши, а інший схований під наклейкою. Її не обов’язково знімати, можна просто знайти місце, де “ямка” чи “булька” і там проколоти наклейку. Я, як перший раз розкручував, ніяк не міг знайти, де ж другий гвинт. Викручуємо гвинти, знімаємо кришки(!) миші. Миш, як капуста, має аж три шари.

Коли знімемо дві верхні кришки, побачимо коліщатко миші. На ньому можуть бути рештки волосся, пил та інше. Це треба почистити та протерти спиртом або одеколоном. Тоді потрібно стиснути залізячку яка тримає колесо.

Ось і все. Такі дії потрібно проводити час від часу. В мене таке повторилося десь приблизно через два місяці. І тепер знову потрібно прочистити і зжати. А краще не купуйте цю мишу і не будете мати проблем 😉 Якщо ви граєте в ігри, тоді мишка A4Tech X7 саме для вас. Але пам’ятайте, що за нею потрібно доглядати. 🙂

Ви в курсі що таке МММ? Тоді дізнайтесь більше на сайті mmmukraina.com. МММ Рівне навіть є, яке активно рекламується місцевому на телебаченні.

7 thoughts on “Як розібрати мишку A4Tech X7 або глючить коліщатко миші

  1. Між іншим, одна з кращих ігрових мишей, так що не купувати – не варіант 🙂
    Мені взагалі мишки від А4 дуже подобаються своєю ергономічністю.

  2. Практически все мыши построены подобным образом, так что можно использовать эту инструкцию к практически любой другой мышке.

    А фраза “А краще не купуйте цю мишу і не будете мати проблем” меня просто убила напрочь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *