Як вставити картинки в повідомлення Skype?

 Як вставити картинки в повідомлення Skype?

Нещодавно мені друг у скайпі прислав скрін на якому було зображено малюнок, який прислали у чаті скайпу. І виникло питання – як вставити картинку в повідомлення Skype? Раніше я вже розповідав, що можна форматувати текст у Skype, використовуючи html теги. Тег для вставки зображень, нажаль не працює.

Тоді я почав шуцкати інформацію як вставити картинку в повідомлення Skype. Знайшов два сервіси, які допомагають це зробити. Вони працюють дуже просто. Потрібно вибрати або вставити адресу бажано зображення та отримати html код, який потрібно всативити в чат скайпу, і відправити натискаючи ctrl+shift і натиснути на кнопку відправки повідомлення.

Сервіси для генерації зображень для Skype: 1) http://skypeimg.com 2) http://img4skype.com

Якість таких зображень не дуже хороша. Це ж всетаки не зображення, а відформатований (колір, розмір) текст (значки).

Ще звертаю вашу увагу на те, що вставка html коду в Skype вже не працює у версіях < 5.8. До версії 5.8 html працює. Також, якщо відправляти код з версій раніших 5.8 буде видно на версіях більше 5.8.

Постовий: Якщо ви маєте талант до шиття, то вампотрібно ткань киев за не високими цінами, яку ви можете придбати в інтенет-магазині.

4 thoughts on “Як вставити картинки в повідомлення Skype?

  1. Ще на хабрі писали про багу цікаву, що вибивала помилку на іншій стороні, а інколи й взагалі вішала скайп. Здається там потрібно було тегу фонтсайз задати розмір в декілька мільйонів. У версії 5.8 це пофіксили.

  2. Цікаво, але наприклад мені не дуже то й таке треба, адже в скайпі, я максимум якісь скріни можу відправити і все…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *