Як я оновлював телевізор

Оновлення телевізора Philips

Недавно я прочитав інформацію, що телевізори можна оновляти та прошивати. Нові телевізор мають в собі програмне забезпечення, тому щоб система завжди була актуальною є спеціальні оновлення.

В лютому батьки придбали телевізор Philips 32PFL7406H/12, в якому є підтримка Smart TV. Smart TV – розширює функції телевізора. В таких телевізорах є можливість доступу до інтернету і перегляду фільмів онлайн.

Philips – це дуже велика і багатогранна компанія, яка виготовляє не тільки телевізори, а й телефони, аудіо техніку, кухонну техніку, а соковыжималка Philips одна з найкращих.

Зараз я наведу приклад, як оновити телевізор Philips з підтримкою Smart TV.

Все дуже просто. Потрібно зайти на сайт philips.ua та в рядку пошуку ввести модель вашого телевізора (в моєму випадку це 32PFL7406H/12), після цього тиснемо ентер. На сторінці буде список знайденого. Тиснемо на посилання з назвою “Отзыв о поддержке для …”. Тут знаходимо блок “Программное обеспечение”. Тиснемо на значок архіву для завантаження. Також в цьому блоці є посилання на інструкцію* та історію оновлень.

Тепер приступаємо до основного.
1. Перевіряємо версію програмного забезпечення на вашому телевізорі. Кнопка “хатка” [Koнфигурация] > [Настройки ПО] > [Инфо. об установл. прогр. обеспеч.]. ПЗ яким ви будете оновляти повинно бути новіше за те яке вже встановлено.
2. Розпаковуємо архів з ПЗ та завантажуємо файл autorun.upg на чисту флешку.
3. Включаємо телевізор та підключаємо флешку.
4. Через 10-20 секунд почнеться процес оновлення. Це триватиме ~ 2 хв.
5. Після повідомлення про успішне оновлення відключіть флешку та натисніть один раз на кнопку ввімкнення телевізора. Він вимкнеться на 10 сек і знову включиться.
На цьому процес оновлення буде завершено.

* Процес оновлення на вашому телевізорі може відрізнятися від даного прикладу, тому обов’язково перед оновлення прочитайте інструкцію, яка знаходиться за посиланням під назвою “Firmware Instructions”.

4 thoughts on “Як я оновлював телевізор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *