Як я отримав домен безкоштовно

Як я отримав домен безкоштовно

Ще влітку, якраз перед відпочиноком я наткнувся на акцію від nic.ua. Акція називається так – “Регистрируйте домены со скидкой 80%”. Але за щасливих обставин, я зміг зареєструвати домен повністю безкоштовно. Як в мене це вийшло – читайте далі. Ще десь осінню минулого року провадилися акції, якщо ви вказуєте свої додаткові дані, а саме номер телефону і твітер на сайті  nic.ua, то ви отримуєте по 5 грн. за кожен контакт. Я додав телефон і твітер і отримав 10 грн. Я і про них забув, подумав, на що я їх витрачу, таких дешевих доменів на нік.юа немає, щоб використати ті 10 гривень. Вони собі спокійно лежали, я й про них забув. І ось я побачив акцію за якою можна зареєструвати домен зі знижкою 80%. Я вже думав зареєструвати собі якийсь домен у даних зонах зі знижкою за свої гроші. Але виявилося, що в мене на рахунку у nic.ua є 10 грн. Тоді я взявся реєструвати домен. Придумав “на ходу” якийсь домен. І напридумував ось таки домен linker.co.ua. І віддав я за нього 9.64 грн. І за це я ні копійки своїх зароблених не віддав.

Тепер треба придумати під що “заселити” куплений домен. Назва така назва домену підходить для сайтів на тему сео, інтернет тематики. Якщо не придумаю що з ним “склепати” то продам його. Можливо у вас є думки що на ньому розмістити – з радістю вас вислухаю.

Постовий: Якщо ви хочете продати якось річ, то вам потрібно дать объявление щоб швидше її продати.

8 thoughts on “Як я отримав домен безкоштовно

  1. Минулого року вони ще й розіграші проводили) пощастило виграти цілих два: biz.ua і co.ua. Все ж продовжувати ці домени вигідніш, аніж завести “гарненький” і не знати, як його відбити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *