Як я відключав “Волю” … і досі з нею)

Як я відключав "Волю"

В кінці лютого я вирішив відключити інтернет “Воля” та перейти до іншого інтернет-провайдера. Збої в роботі інтернету раніше були дуже частими, зараз їх менше. Але з Волею залишатися не хочеться. Тим більше, що наприклад, інтернет від Київстар дає можливість ще й практично безкоштовно поповнювати свій мобільних рахунок.

Так от, прийшов той час, коли я наважився зателефонувати у кол-центр та відмовитися від послуг компанії Воля. Прослухавши меню автовідповідача, я зв’язався з оператором. Сказав, що хочу відмовитися від послуг інтернету. Оператор з’єднав мене з менеджером, з’єднував хвилин 5. І пішла розмова:

Менеджер Волі: Чому ви хочете відмовитись від наших послуг?
Я: Інші провайдери надають свої послуги на вигідніших умовах.
Менеджер Волі: Тоді вже завтра до вас може прийти майстер і відключити інтернет. Але …

І ось прозвучало “але”, яке мене зацікавило)

Менеджер Волі: Але так як ви користуєтесь нашими послугами вже давно, то постійним клієнтам ми можемо надати знижку у розмірі 40%.

Звичайно такий поворот подій мене дуже зацікавив, і я погодився залишитися їхнім клієнтом за рахунок знижки. Якщо я раніше платив 50 грн. за 2 мб/с, то тепер я плачу всього 30 грн. за ту ж швидкість інтернету. На таких умовах можна і залишитися, тим більше, що інтернету за такі гроші ніде немає ;).

Що найбільше не подобається у Волі, то це коли зникає інтернет у пів міста, то вони тупо ігнорують дзвінки. А відповідь через електронну пошту потрібно чекати день, два.

Шукаєте де взяти офіс? Тоді офисы класса а ви можете взяти в оренду, а пропозиції ви можете переглянути на сайті amant-realty.ru.

5 thoughts on “Як я відключав “Волю” … і досі з нею)

  1. 2 мб/сек це 2 мегабіти в секунду? Якщо так то це ж дуже мало… В мене за 70 грн 40 мегабіт, а за 50 тариф на 15 можна взяти. І як ви вже сказали взагалі київстар брати добре. можна халявно мобільний поповнювати) на жаль в мене немає можливості київстаровський нет підключити((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *