Як я відсвяткував Хелловін

Екватор та Турбіна

Вчора було свято яке називається Хелловін. Його святкують 31 жовтня. З нагоди цього свята проходять різні розважальні заходи. В навчальних закладах почали святкувати ще в п’ятницю. В суботу, неділю і понеділок святкували у клубах та розважальних закладах.

І ось так співпало, що 31 жовтня починається моя перша сесія. Давно не бачився з своїми одногрупниками, це ж треба якось відмітити. І ми вирішили піти у розважальний центр Турбіна. На боулінг та більярд.

Більярд

Спочатку ми пограли годину у більярд. Потім вирішили годинку зіграти у боулінг. Азарт збільшується, тому вирішили взяти доріжку ще на одну годину. А боулінг то дорожчає з кожною вечірньою годиною.

Як приходили оплачувати за більярд, то боулінг коштував 90 грн., прийшли замовляти боулінг перший раз – 160 грн. другий – 190 грн. Просто магія чисел :).

Боулінг

Під час гри у боулінг ми потрапили в конкурс. Яка доріжка більше набере балів збиваючи кеглі. Ми були другими, але нас спіткала невдача. Наша доріжка перестала працювати. Через 5 хвилин нам дали іншу доріжку, але ми вже починали грати з самого початку і були в самому кінці. Але завдяки нашій непоганій грі, ми все таки піднятися хоч на 3 місце у загальному рейтингу. За те що в нас був збій, нам надали сертифікат на 30 хвилин безкоштовної гри в боулінг.

Постовий: Пропоную відвідати сайт під назвою “Я этого не знал”, де ви можете знайти интересные факты обо всем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *