Як зареєструватися в центрі зайнятості?

Як зареєструватися в центрі зайнятості

Зараз в нас в Україні дуже складна ситуація з працевлаштуванням. Багато моїх знайомих зараз в пошуках роботи. І щоб знайти собі роботу – “стають на біржу” або реєструються у центрі зайнятості – це одне і теж.

Люди звертаються в Центри Зайнятості (ЦЗ) в надії знайти собі роботу. Але тут рідко пропонують роботу, а ще рідше щось толкове. Ось я, наприклад, бухгалтер без досвіду роботи. Мені сказали відразу, що такої роботи для мене майже немає. Тим хто стають на біржу – платять гроші. Ці виплати називаються Допомога по безробіттю. Зараз мінімальна така виплата складає приблизно 520 гривень. Але все залежить від ваших попередніх зарплат. Але якщо ви студент, щойно закінчили коледж, то вам гарантовано будуть платити мінімум.

Отже, що потрібно щоб зареєструватися в Центрі Зайнятості:

а) бажання;

б) потрібні документи.

Які документи потрібні, що зареєструватися в Центрі Зайнятості, якщо ви ніде офіційно не працювали:

 1. Копія паспорта та оригінал;
 2. Копія ідентифікаційного коду та оригінал;
 3. Копія диплому і додатка та оригінал або завірена у нотаріуса копія;
 4. Страхове свідоцтво (якщо ви навіть не бажаєте ставати на біржу, то все одно його виготовити, бо його виготовляють не так швидко, не мало не багато більше 6 місяці);
 5. Довідка про навчання (якщо навчаєтесь);
 6. Довідка з Держкомзему;
 7. Копія договору про оплату навчання (якщо навчалися платно) або копія відмови (для державників). Без цього документа (одного з них) – не візьмуть на біржу.

* Копії здаються, а оригінали залишаються у вас, їх просто потрібно пред’явити.

Ну ось і все, що я хотів сказати по темі ЦЗ. Якщо виникли питання – запитуйте, можливо знатиму відповіді.

Постовий: Найкращий спосіб для відкриття свого онлайн бізнесу – аренда ЦОД (центр обробки даних) в BEMOBILE.

36 thoughts on “Як зареєструватися в центрі зайнятості?

  • Якщо я правильно зрозумів з ситуації, то у вас є запис у трудовій книзі? Тоді ви можете сміло іти на біржу, але тоді вже потрібно брати трохи інші документи.

  • Якщо ви навчалися на державній формі, і укладали угоду з кимось про безкоштовне навчання, то її потрібно розірвати.

 1. Не укладав я ніякої угоди.
  Щоб забрати додаток – я типу передав рекомендацію в деканат, в якій мене рекомендують на якусь роботу (з печаткою). Все!

 2. Я так і не зрозумів що треба? Якусь довідку з університету? Чи диплом?

  І як з роботою – щось пропонують чи ні?
  І скільки разів можна відмовитись чи можна відмовитись взагалі?

  • Олександр, Беріть ті документи, що я написав, і в ЦЗ вам детальніше розкажіть що робити далі.
   НА рахунок роботи: мені, наприклад, за два місяці ще нічого не запропонували. Мені зразу сказали, що по моїй професії без досвіду роботи дуже рідко пропонують.

 3. Та мені говорили – ходили, і там потрібно довідку з університету.
  Але в університет я подав довідку, що ніби мені пропонують роботу (напрямок на роботу).
  Відповідно тільки після цього дають додаток до диплому.

  Але це таке.

  Мені розповідали, що там на біржі посилають на якісь підприємства.. Яких і не існує.. Буває якісь семінари треба проходити..
  Коротше чомусь не бачу сенсу в цьому…
  Хоча впринципі втрачаю можливість по 500 грн отримувати 6 місяців…
  Може після НР і піду якось запишусь як захочу…

 4. А якщо я крім середньої школи ніде не навчався, офіційно ніде не працював.Чи є в мене шанс зареєструватися в центрі зайнятості ? Якщо не важко відправте відповідь на мою пошту (petro.uperuk@yandex.ru)

 5. Скажіть будь ласка на яку виплату я можу розраховувати,якщо мій трудовий стаж складає 42 календарні дні,до цього не працювала,закінчила університет і пішла в декретну відпустку.Звільнена з місця роботи у звязку із закінченням строку трудового договору.

 6. Чи є в мене можливість стати на біржу якщо після закінчення навчання рік була зареєстрована в центрі зайнятості (не у Львові, зараз приписана у Львові), після цього 8 років у дикретній відпустці і зараз поки що не працюю? Останній запис в трудовій є з центру зайнятості.

  • Оксана, На мою думку, Центр зайнятості не може вам відмовити. Але більш точну інформацію ви можете отримати безпосередньо у вашому Центрі зайнятості.

 7. скажіть, а можна взяти довідку, що я стою на біржі праці, але в мене немає(документа про то, шо я можу самостійно працевлаштовуватися з місця навчання)?

 8. Я звільнилась з роботи в травні 2014 року за власним бажанням!!! Чи можна мені стати на біржу? Чи треба довідка про доходи з цієї роботи?

 9. Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, я окончила университет (магистр) в этом месяце, октябрь-декабрь, пока было время и возможность, работала в контакт центре с записью в трудовую книжку, ушла по собственному желанию. В университете училась на бюджете, соответственно получала стипендию, сейчас на рынке трудна сложная ситуация, работу найти не могу, а деньги для жизни нужны. Подскажите, могу ли я в таком случае стать на биржу?

 10. Можна щоб Стати на біржу в ценТр зайнятості при собі мати не паспорт, а копію?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *