Як заробити на покупках? Кешбек в Україні

Як заробити на покупках? Кешбек в Україні
В наш час все більше людей купують товари в інтернеті. Хтось купує в місцевих інтернет магазинах, хтось в закордонних: американських, польських, італійських та інших. Зараз дуже багато сервісів для замовлення товарів з багатьох країн світу.

З такою популярністю покупок в інтернеті з’явилися сервіси для повернення частини коштів за покупки в інтернет-магазинах. Це називається кешбек (мані бек). Сума повернення (або винагороди) за покупку може бути 1-5%, іноді під час акцій і до 20% або взагалі може мати конкретну суму коштів за покупку.

Де беруться кошти для виплати кешбеку? Сайт який пропонує кешбек послуги (кешбек сервіси) отримує кошти за те що покупець перейде на сайт і зробить покупку в якомусь конкретному інтернет-магазині. Це працює як реклама. Хто прореклавував і покупка відбулася, той і отримує винагороду. І частиною цієї винагороди сервіс ділиться з покупцем.

Кешбек-сервіс LetyShopsКешбек-сервіс в монобанк
Найпопулярнішим в Україні є Кешбек-сервіс LetyShops. Тут багато різних інтернет магазинів з усього світу, також є багато українських сайтів. Нещодавно навіть з’явилася українська версія сайту з україномовною службою підтримки.

Сайт дуже простий в користуванні. Зайшли в каталог магазинів, натиснули на нього і за кілька секунд кешбек активується для потрібного магазину. І тоді можна здійснювати покупку.

Зарахування кешбеку відбувається від 2 тижнів до двох місяців. Найшвидше зараховується з Aliexpress – на протязі доби після підтвердження отримання замовлення.

Також кешбек працює в деяких банках України. Щоб його отримати потрібно просто оплачувати покупки картою на якій працює кешбек. Найпопулярніший банк з кешбеком в Україні – monobank. Кешбек в Монобанку може бути від 2% і аж до 20%.

В монобанк ще працює заохочувальна система. При реєстрації за посилання, що вище, ви отримуєте 50 грн на рахунок кешбеку. Тому не гайте часу та вже починайте накопичувати гроші за кожну покупку. 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *