Як зробити закордонний паспорт в Рівному?

закордонний паспорт

Сьогодні отримав закордонний паспорт. Планую поїхати в гості до родичів у Литву. Пізніше, можливо, і на роботу закордон чи навіть просто подорожувати. Нижче опишу як отримати паспорт.

Як зробити закордонний паспорт в Рівному?

Щоб виготовити закордонний паспорт потрібно звернутися у Державну міграційну службу. У Рівному вона знаходиться на вул. 16-го Липня, 6. Перед цим, потрібно зробити копію сторінок паспорта та ідентифікаційного коду. Фотографії не потрібно, фотографують на місці.

Тоді йдемо в міграційну службу. І тут ми бачимо величезні черги. Документи приймають тільки у вівторок та четвер. Деяка частина людей просто консультується, дехто прийшов зайняв чергу щоб забрати паспорт, а його в цей день не видають. Не читають люди, що пише на вході.

Коли ви вже зайшли в кабінет, до відповідного столу, вам дадуть заяву (можуть ще бути різні бланки та анкети), рахунок для оплати та скажуть який перелік документів потрібно. В коридорі є зразки всіх заяв та інших анкет.

Ціна закордонного паспорта?

Ви вже напевно чули про різні скандали навколо ціни закордонного паспорта. Говорили, що ціна на паспорт має бути 170 грн., але за такою ціною його просто не реально зробити. Тому, як і раніше, паспорт у міграційній службі коштує 377 гривень.

Ще один нюанс може бути, що до основного рахунка можуть прикріпити страховку. Її оплачувати непотрібно. Мені таким чином хотіли додати ще 70 гривень до оплати. Тому, будьте уважні при оплаті цих рахунків.

Як отримати закордонний паспорт в Рівному?

Після оплати та подачі документів, потрібно чекати 45 днів для отримання закордонного паспорта. Хоча на сайті Державної міграційної служби зазначено, що паспорт має бути виготовлений за місць. Забрати готовий паспорт можна в п’ятницю та в суботу.

70% користувачів смартфонів роблять селфі і публікують в Instagram. Якщо ви не тільки користуєтесь Instagram для публікації своїх фото, а й для продажу товарів, то вам буде доречно Продвижение через Instagram для збільшення кількості покупців.

4 thoughts on “Як зробити закордонний паспорт в Рівному?

  1. Привіт. Хочу опублікувати у себе в блозі 10 життєвих порад від вас? або від вашого блогу? Якщо можна короткий опис про вас, фото, і десять порад для читачів блогу. Принципи яких ви дотримуєтесь, Фішки, і так дальше. Буду дуже вам вдячний.

    З повагою Смирнов Роман (smyrnov.net@gmail.com)

  2. Привіт. Хочу вручити Вам нагороду Liebster Blog Award, як одному з найулюбленіших моїх блогів, і передати естафету з своїми запитаннями. Більш детально про це можете дізнатись на моєму блозі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *