Закладки в браузері Opera

Якщо у вас часто виникають запитання – де брати унікальні тексти? Тоді вам потрібно дізнатися більше про seo anchor і у вас більше не буде проблем з унікальністю.

В баузерах є дуже корисна штука, яка називається “Закладки”. За допомогою такої функції можна з легкістю додавати сайт чи деяку сторінку, яку потрібно запам’ятати, в спеціально відведене місце у вашому веб-переглядачі. 

Я віддаю перевагу браузеру Opera. В опері закладки знаходяться в меню Opera – Закладки. Щоб додати сторінку в заклад потрібно натиснути праву кнопку миші (ПКМ) і в контекстному меню вибрати “Зробити закладку на сторінці” або використати комбінацію клавіш Ctrl+D.

Зверніть увагу, що не у всіх місцях сайту при натисканні ПКМ є можливість вибрати “Зробити закладку на сторінці”. Тому краще використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+D або тисніть у місцях де немає мультимедійних об’єктів та полів для введення тексту.

При додаванні сторінки у закладки можна вибрати папку для зберігання. Ця папка відображається лише в браузері. Фізично папок для закладок немає. Всі закладки зберігаються у закодованому файлі під назвою bookmarks.adr.

Всі створені закладки можна редагувати зайшовши в меню Opera – Закладки – Керування закладками. При натисканні ПКМ на закладці чи папці можна видалити, пейменувати чи змінити адресу чи назву сторінки для закладки.

На даний час у мене ціла структура закладок. Безліч сторінок та папок. Закладки є дуже зручним інструмент для мене вже довгий час.

3 thoughts on “Закладки в браузері Opera

  1. Про закладки тему не розкрито. Ти в курсі, що їх можна експортувати і відновити після переустановки ОС, імпортувати із інших браузерів? А що їх можна синхронізувати між кількома компами?

    • Akceptor, про збереження закладок при перевстановленні ОС ще буде стаття. Я про це натякнув, коли написав про файл у якому вони знаходяться. 🙂
      Якраз сам позавчора перевстановив ОС і переносив закладки. На останньому скріншоті видно, що ще значків немає на закладках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *