Запрошення (інвайти) в Google+ (Google Plus)

Запрошення (інвайти) в Google+ (Google Plus)

Нещодавно я отримав запрошення в нову соціальну мережу Google+ (Google Plus). Тепер хочу запросити всіх бажаючих в цю соціальну мережу. Щоб попасти Google+ ви повинні отримати інвайт. Як його отримати читайте далі.

Щоб отримати запрошення в мережу вам потрібно ретвітнути цей пост і ще один з цього ж сайту. Якщо ви не маєте акаунту в твітері, тоді вам потрібно скористатися кнопкою Вконтакте, яка розташована внизу статті. Після цього коли ви виконали усі умови, ви маєте написати в коментарях свій нік в твітері або адресу вашого профілю Вконтакте і свій імейл. Пошта має бути тільки гуглівська, тобто gmail.com. Після отримання запрошення ваш імейл буде приховано, щоб не було зловживань вашою поштовою адресою (спам).

Коли ви побачите в коментарях повідомлення, що вас запрошено, тоді заходите на сторінку https://plus.google.com , там повинна бути форма для реєстрації. Заповнюєте її і ви вже в Google+. Але якщо там немає ніякої форми, тоді зайдіть на вашу пошту і перевірте її на наявність повідомлення про Google+. Якщо все ж немає ніякого запрошення, то почекайте деякий час, запрошення може прийди із затримками.

Коли ви зареєструєтесь, то ви також зможете запрошувати своїх знайомих до соціальної мережі Google+.

Детальніше дізнатися про Google+ (Google Plus) можна тут.

Нюанси:

1. Вам повинно бути 18 років.
2. Лист із запрошенням може прийти не відразу.
3. Якщо лист прийшов, але в Google Plus не пускає, то чекайте і періодично пробуйте. Доступ до реєстрації дозволений не завжди.
4. Пошта обов’язково повинна бути виду *@gmail.com

Постовий: Збираєтесь на відпочинок? Тоді спробуйте одну із баз відпочинку курорт затока. Більш детальнішу інформацію про Затоку ви можете знайти на сайті zatoka.com.

57 thoughts on “Запрошення (інвайти) в Google+ (Google Plus)

    • Зараз читаю інформацію на інших ресурсах, говорять, що декому приходять, а декому ні. 🙁
      Зараз ще раз спробую.

  1. Через велику кількість користувачів доступ для реєстрації (навіть по запрошенням) тимчасово закритий(((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *