Знайомство з грою Minecraft

 

Зараз я хочу вам розповісти про таку чудову гру як Minecraft. Minecraft – це гра в якій все збудовано з кубиків, і піксельна текстура. З грою ознайомився зовсім недавно. Все почалося з того, що обновився реліз з грою на рівненському трекері. Я переглянув реліз, і одразу мені захотілося зіграти в цю гру. Спочатку я не дуже зрозумів як в неї грати.

Якось граючи в цю гру мені телефонує мій друг, і питає, що я роблю, я йому відповів, – граю в нову гру “Minecraft”, він каже, – і ти теж граєш в Minecraft?. Ми почали разом грати в цю захоплюючу гру. Потім ми підключили до гри ще хлопців з якими ми грали в КС. Чим більше людей з вами грає у цю гру, тим краще. І найкраще грати в Minecraft на зв’язку.

Завітайте на сайт і прочитайте статтю про биржи статей и ссылок , це також корисне діло 🙂 .

І ще один збіг в мене стався, коли мене попросили зареєструвати домен. Домен виявився для сайту на тему Minecraft. І всі з подивом , як завжди реагують,  – і ти теж граєш в Minecraft?. А ось і сам домен – http://minecraft.rv.ua

Нещодавно я підключився до творення цього сайту. До цього часу сайт був присвячений одному із серверів Minecraft. Але після мого втручання сайт перекваліфікувався в Рівненський клуб фанатів Minecraft.

В грі присутні згенеровані персонажі – моби. Моби бувають нейтральні і  бойові (я їх так назвав 🙂 ). З усіх мобів можна добути якісь ресурси. Детальніше про мобів я розповім у наступній статті.

Основним завданням гри є будівництво.

Постовий:

Ви шукаєте недорогі прикраси? Тоді використайте интернет магазин бижутерии .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *